De Beren Delft

Disponibilité
Informations
Photos
Localisation
Informations sur le restaurant

4-gangen keuzediner bij De Beren

Deal très populaire
9.6
Parfait • 165 commentaires
De Beren Delft
Delft (410km)
Vendu : 1.526
€47,70
€25,95

Résumé

Geniet van een uitgebreid 4-gangen keuzediner bij De Beren in hartje Delft: beleef een beregezellige avond uit

Disponibilité

2
personnes

Points forts

  • Heerlijk 4-gangen keuzediner bij De Beren in hartje Delft op de Beestenmarkt
  • Voir ici le contenu du deal
  • Keuze uit verschillende verrukkelijke gerechten, met voor ieder wat wils
  • Ga bijvoorbeeld voor tomatensoep, gyoza's, Berenburger en dame blanche
  • Ontdek waarom De Beren dé spot is voor een onvergetelijke avond uit
  • Voir ici les commentaires de nos clients
  • Beleef een beregezellig avond uit met je partner, familie, vrienden of collega's
  • Ook geldig op zondag!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Uniquement aujourd'hui : pour chaque 10€ que vous dépensez, vous courez la chance de gagner un iPhone 17 Pro d'une valeur de 1 329€ !

Conditions

  • Valable à partir du moment de l'achat jusqu'au 30 juin 2026
  • Reserveren:
  • maximaal 6 personen per gezelschap
  • Questions à propos du deal ? Appelez : +31208089263 ou envoyez un Whatsapp : +31208089263

Photos

Localisation

De Beren Delft
Beestenmarkt 26, 2611 GC Delft
Le Havre à 410 km de l'hôtel
0km de la gare

Plus d'infos

Gek op uitgebreid uit eten gaan? Kom dan naar De Beren in hartje Delft op de Beestenmarkt voor een 4-gangen keuzediner. Op de menukaart vind je voor ieder wat wils, zodat je vier gangen lang geniet van je favoriete gerechten. Ga bijvoorbeeld voor tomatensoep vooraf, gyoza's als tussengerecht, als hoofdgerecht de Berenburger en sluit af met de crème brûlée. Beleef een beregezellige avond met je favoriete gezelschap. Eet smakelijk!

4-gangendiner

Voorgerecht

  • Tomatensoep
    romige tomatensoep met gehaktballetjes van rundvlees, crème fraîche, bieslook en breekbrood, ook vegetarisch verkrijgbaar

Tussengerecht

  • Gyoza's
    Japanse dumplings met lichtpittige saus, bosui, Spaanse peper en sesamzaad, keuze uit kip of vegetarisch
  • Truffelkroketjes
    met getoaste brioche, rucola, gekaramelliseerde ui, tomaat en truffelmayo
  • Carpaccio (+ €2,50)
    dungesneden ossenhaas met gebakken spekjes, Grana Padano, rucola, pijnboompitten en truffelmayonaise

Hoofdgerecht

  • Saté
    3 stokjes kip- of varkenshaassaté, geserveerd met huisgemaakte pindasaus, gebakken uitjes, seroendeng, bosui, atjar en kroepoek, ook vegetarisch verkrijgbaar
  • Spicy crispy chicken
    krokante stukjes kippendij in pittige saus, met champignons, ui, paprika, sesamzaad en bosui, ook vegetarisch verkrijgbaar 
  • Berenburger
    100% rundvleesburgers, cheddar, bacon, augurk en Berenburgersaus, ook vegetarisch verkrijgbaar 

Hoofdgerechten worden geserveerd met breekbrood, friet of rijst

Bijgerechten
een bijgerecht is optioneel bij te bestellen

  • Zoete-aardappelfriet (+ €3)
  • Truffelfriet (+ €3)
  • Pinda-speciaalfriet (+ €3)
  • Drie gegrilde gamba's (+ €4,50)
  • Groene salade (+ €5)
  • Verse seizoensgroenten (+ €5)

Nagerecht

  • Crème brûlée
    romige crème met krokante karamel
  • Dame blanche
    vanilleroomijs met warme chocoladesaus en slagroom
  • Koffie of thee
    lekkere koffie of thee naar keuze

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Commentaires

9.6
Parfait
165 commentaires
C.
Mme. C. Van Der Elst
Leuk en verzorgd ingericht, prachtige locatie en heel vriendelijk en bekwaam personeel
I.
Mme. I. Vanrutten
helemaal Top , heerlijk eten en goede bediening!!
H.
Mme. H. Van Ofwegen
Een super deal voor heerlijk eten. Ruime porties. Prettige bediening.

Informations sur le restaurant

Wat ooit begon als een gezellig eetcafé aan de Noordsingel in Rotterdam in 1984, is nu bijna 40 jaar later zoveel meer geworden. Bij De Beren kun je de hele dag door genieten. Of je nou zin hebt in een lekker ontbijt, een kopje koffie, een gezellig diner, een borrel of gewoon de beste gerechten, die je eventueel ook thuis kunt laten bezorgen, bij De Beren kan het allemaal. Met meer dan 50 restaurants en 30 bezorglocaties door heel Nederland, hoef je nooit ver te zoeken voor een heerlijke maaltijd.

Kom beregezellig langs bij De Beren in het centrum van Delft op de altijd gezellige Beestenmarkt. Op deze prachtige locatie eet je in warme ambiance binnen of bij prachtig weer buiten op het grote terras. Het team van De Beren staat altijd klaar met een grote glimlach!

Tot snel bij De Beren in Delft!

Restaurants à proximité de De Beren Delft