De la Bourse

Photos

Reviews

9.2
Perfect
1.488 reviews
Y.
Ms. Y. Goessens
Geweldig hotel, midden in het centrum van Maastricht. Uitstekend ontbijt en vriendelijk personeel. voor herhaling vatbaar !
H.
Mr. H. Van Soest
ontzettend leuk personeel. Kamers zijn goed. Sanitair ook. Wij hebben er ook gedineerd, fantastisch. Ontbijt zeer uitgebreid en verzorgd
I.
Ms. I. Bruinsma
vriendelijke medewerkers, schone kamers, goed eten en mooie locatie

Location

De la Bourse
Markt 37, 6211 CK, Maastricht
1km from train station

Contact

Company information

De la Bourse is gelegen op een van de mooiste pleinen van Maastricht. Met uitzicht op de Grote Markt en het historische stadhuis is dit de perfecte locatie om onder het genot van heerlijke drankjes en zorgvuldig bereide gerechten te ontspannen. Wat dacht je bijvoorbeeld van een traditioneel en regionaal hoofdgerecht, zoals Maastrichts zuurvlees of de salade kip (kakelsalade)? Er is voor ieder wat wils. Een lekker wijntje van de uitgebreide wijnkaart maakt jouw avond helemaal compleet. In de zomer kun je bovendien heerlijk genieten op het mooie terras van De la Bourse!

Uiteraard kun je hier ook overnachten. Het hotel beschikt over 28 schitterende gerenoveerde kamers, voorzien van modern meubilair, centrale verwarming en een flatscreen-televisie. Ook heeft elke kamer een eigen badkamer met toiletartikelen. Dankzij de perfecte ligging ben je in mum van tijd bij de grootste toeristische trekpleisters van Maastricht, wat het de ideale uitvalsbasis maakt om de stad te verkennen.

Sfeervol, aangenaam en intiem... bij De la Bourse voel je je direct thuis!

Bekijk hier de website van Hotel De la Bourse