De Taanketel

Deals
Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

Culinair 4-, 5-, of 6-gangendiner van de chef in Marken

9.5
Perfect • 9 beoordelingen
De Taanketel
Marken (480km)
Verkocht: 25
€55
€34,95

Summary

Verrukkelijk 4-, 5-, of 6-gangendiner van de chef bij De Taanketel in Marken: culinair genieten op een prachtige locatie aan het water

Deals

4-gangendiner van de chef

36% discount

Verkocht: 4

€55
€34,95

5-gangendiner van de chef

31% discount

Verkocht: 14

€65
€44,95

6-gangendiner van de chef

27% discount

Verkocht: 7

€75
€54,95

Availability

2
personen

Highlights

  • Multideal:
  • 4-gangendiner van de chef €34,95
  • 5-gangendiner van de chef €44,95
  • 6-gangendiner van de chef €54,95
  • Verrukkelijk 4-, 5-, of 6-gangendiner van de chef in Marken
  • Zie hier de inhoud van de multideals
  • De chef verwent je smaakpapillen met dagverse producten van hoge kwaliteit
  • 4, 5 of zelfs 6 gangen genieten van culinaire hoogstandjes
  • Proef liefde voor het vak in elke hap
  • Ook heerlijk als lunch
  • Zie hier de lovende recensies
  • Voel je welkom bij dit sfeervolle restaurant aan de Markerhaven
  • Het enthousiaste personeel ontvangt je met open armen
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

The fine print

Photos

Location

De Taanketel
Havenbuurt 1, 1156 AL Marken
480 km van Le Havre
10km van treinstation

Meer info

Ben jij toe aan een verrukkelijk diner? Dan ben je bij De Taanketel aan het juiste adres! Schuif aan en geniet van een 4-, 5- of 6-gangendiner van de chef. De chef verwent je smaakpapillen met dagverse producten van hoge kwaliteit. Het restaurant ligt aan de Markerhaven, een prachtige locatie in het pittoreske dorp Marken. Het is de perfecte uitvalsbasis voor een fantastische avond met je favoriete gezelschap. We wensen je smakelijk eten!

4-, 5- of 6-gangendiner van de chef (voorbeeldmenu)

Eerste gang

  • Tomaat Americain
    met ingelegde courgette, tijmolie, balsamico, groene kruiden en toast

Tweede gang

  • Cappuccino van pompoen
    met kokos, koriander en rode peper

Derde gang

  • Markerrijstebrij
    met zeebaars, venkel en dille

Vierde gang (allen bij 5 en 6 gangen)

  • Eendenborst
    met rode kool, hete bliksem en PXsherry-shropshirebleusaus

Vijfde gang

  • Kaasplankje (alleen bij 6-gangen)
    selectie aan kazen

Zesde gang

  • Lolly van suikerbrood
    met mascarpone, bosvruchten en kaneelijs

Bovenstaande gerechten zijn voorbeeldgerechten. Het menu van de chef wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Reviews

9.5
Perfect
9 beoordelingen
H.
Dhr. H. Boogers
Het restaurant is gevestigd op een erg mooie lokatie in Marken. Het menu was prima, goed van formaat, smakelijk, met zorg samengesteld en met een knipoog naar de historie van Marken. De bediening was zeer vriendelijk en correct. Wij hebben genoten en zullen zeker terugkomen!
R.
Mevr. R. Van Poppel
Super lekker gegeten en een leuk plekje! Hele vriendelijke meneer die voor ons een bezoekers kaart had om te kunnen parkeren. Ook vertelde hij bij elk gerecht gepassioneerd over de ingrediënten en waar het vandaan kwam. Echt een aangename verrassing en de moeite meer dan waard. gr Rianne
M.
Mevr. M. Groen
Hele leuke wandeling, super gastvrij ontvangen bij de Taanketel. Voor herhaling vatbaar.

Restaurant info

Op Marken vind je De Taanketel: een oergezellige brasserie waar je heerlijk kunt lunchen of dineren en urenlang kunt borrelen. De Taanketel is er voor lokale gasten uit Waterland en omgeving en enthousiaste bezoekers van het toeristische Marken. Eigenaar Erwin doet er alles aan om het je naar de zin te maken. Er is genoeg keuze voor zowel vlees- en viseters als vegetariërs en ze werken altijd met verse, seizoensgebonden producten. Dat proef je!

Naast een leuke lunch of gezellig diner, biedt De Taanketel ook verschillende arrangementen aan. Zo kun je hier een high tea doen, waarbij je een hele reis maakt door de wereld van thee. Natuurlijk krijg je daar verrukkelijke hapjes bij. Liever zin in iets stevigers? Ga dan voor een high wine en proef maar liefst 4 verschillende wijnen. Wat je ook doet, bij De Taanketel zit je altijd goed!

Tot snel bij De Taanketel!

Restaurants near De Taanketel