Eetcafé de Concurrent Vlissingen

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

3-gangen keuzediner bij Eetcafé de Concurrent in Vlissingen

9.8
Perfect • 248 beoordelingen
Eetcafé de Concurrent Vlissingen
Vlissingen (327km)
Verkocht: 269
€37,80
€23,95

Summary

Geniet van een heerlijk 3-gangen keuzediner bij Eetcafé de Concurrent Vlissingen: met bij het hoofdgerecht vrije keuze van de kaart

Availability

2
personen

Highlights

  • Heerlijk 3-gangendiner bij Eetcafé de Concurrent in Vlissingen
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Met bij het hoofdgerecht vrije keuze van de kaart
  • Proef bijvoorbeeld de biefstuk of een vispannetje
  • Sluit af met een heerlijke dame blanche of cheesecake
  • Neem je favoriete gezelschap mee of trakteer jezelf op een fijne avond uit
  • Zie hier de lovende recensies
  • Maak kennis met dit gezellige eetcafé
  • Uniek gelegen aan het Bellamypark
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

The fine print

Photos

Location

Eetcafé de Concurrent Vlissingen
Bellamypark 22, 4381 CK Vlissingen
327 km van Le Havre
1km van treinstation

Meer info

Kan je ook zo genieten van goede gerechten? Laat je in de watten leggen bij Eetcafé de Concurrent Vlissingen, waar de chef voor je klaarstaat met een heerlijk 3-gangendiner! Bij het hoofdgerecht heb je vrije keuze van de kaart. Ga je voor een biefstuk, vispannetje of verrukkelijke gamba's? Wij wensen je alvast smakelijk eten!

3-gangendiner

Voorgerecht

  • Brood met kruidenboter
  • Vissoep
  • Tomatensoep

Hoofdgerecht

  • Saté van de haas
    op Indische wijze
  • Biefstuk
    met pepersaus
  • Conc burger
    met ananas, kaas en Zeeuws spek
  • Vispannetje
    vraag de bediening
  • Gamba’s
    gepeld, in look-roomsaus 
  • Gebakken zalm
    met spaghetti en pesto
  • Vegapannetje
    met diverse groenten 

Nagerecht

  • Dame blanche
  • Cheesecake

Reviews

9.8
Perfect
248 beoordelingen
N.
N. Daniëlse
W.
Mevr. W. Leys
Altijd lekker eten daar !! Gezellig zitten en goede bediening !!
H.
Dhr. H. Koeijvoets
prima, maar salade is wat vreemd bij de rest, hoeft voor mij niet en dan zeker geen feta erbij. wel jammer dat ze geen melk serveren, is toch wel normaal bij de lunch, verder goed en attente vriendelijke bediening.

Restaurant info

Eetcafé de Concurrent in Vlissingen is al ruim 35 jaar de perfecte plek voor een sfeervol verblijf dicht bij zee. Bij dit gezellige eetcafé met een unieke locatie aan het Bellamypark kun je overnachten in een vintage ingerichte kamer. Ontdek de veelzijdigheid van Vlissingen: van cultuur en shoppen tot een ontspannen dag op het water. 

Om culinair te genieten hoef je niet ver weg. In het eetcafé kun jij terecht voor een bruisende borrel, lekkere lunch of een divers diner. Ervaar gastvrijheid, gezelligheid en beleef een getaway om nooit te vergeten!

Voel je meer dan welkom bij Eetcafé de Concurrent!

Hiernaast zie je de openingstijden. Eetcafé de Concurrent is op woensdag gesloten in de winter en geopend in de zomer.

Restaurants near Eetcafé de Concurrent Vlissingen