Eterij Het Poorthuys

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

All-You-Can-Eat-pannenkoeken (1,5 uur) in Medemblik

9.4
Perfect • 17 beoordelingen
Eterij Het Poorthuys
Medemblik (504km)
Verkocht: 290
€28,50
€9,95

Summary

Geniet van zo veel pannenkoeken als je maar op kan (1,5 uur) bij Eterij Het Poorthuys, aan de voet van de Westerdijk in Medemblik: een fantastische ochtend of middag voor het hele gezin

Availability

2
personen

Highlights

  • All-You-Can-Eat-pannenkoeken (1,5 uur) op een unieke locatie in Medemblik
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • In een oud poortwachtershuis, aan de voet van de Westerdijk
  • Vlak bij meelmolen De Herder, waar het meel voor de (meeste) pannenkoeken ook vandaan komt
  • Heerlijk voor kinderen, maar stiekem ook voor volwassenen
  • Neem bij mooi weer plaats op het zonnige terras
  • Ideaal te combineren met een wandeling of fietstocht
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Alleen vandaag: bij elke €10 die je besteedt, maak je gratis kans op een iPhone 17 Pro t.w.v. €1.329!

The fine print

Photos

Location

Eterij Het Poorthuys
Westerdijk 3, 1671 GA Medemblik
504 km van Le Havre
10km van treinstation

Meer info

Bij Eterij Het Poorthuys geniet je van pannenkoeken op een wel hele bijzondere locatie: in een oud poortwachtershuis! Vroeger werd het gebruikt om de poorten van de stad te sluiten bij onraad, nu staan de deuren juist wagenwijd open. Je bent welkom om onbeperkt pannenkoeken te komen eten (1,5 uur), zo veel als je maar op kan. Heerlijk voor kinderen, maar stiekem ook voor volwassenen! Ook leuk om te weten: de meeste pannenkoeken worden gemaakt met meel dat in de molen naast de eterij wordt gemaakt. Geniet ervan samen!

All-You-Can-Eat-pannenkoeken (1,5 uur)

  • Naturel met stroop en/of poedersuiker
  • Met Nutella (+ €2)
  • Met rozijnen (+ €2)
  • Met jam (+ €2)
  • Met honing (+ €2)
  • Met appelstroop (+ €2)
  • Met spek (+ €2)
  • Met kaas (+ €2)
  • Met geitenkaas (+ €2)
  • Met appel (+ €2,50)

Reviews

9.4
Perfect
17 beoordelingen
M.
Mevr. M. Mulder
Mooie locatie en de pannenkoeken waren heerlijk 👌.
E.
Dhr. E. Van Garderen
Heerlijk gegeten met mijn dochter. Hele vriendelijke mensen. Zeker voor herhaling vatbaar.
J.
Dhr. J. Luikens
leuk plekje,bediening vrolijk en enthousiast. komen zeker terug

Restaurant info

Eterij Het Poorthuys ligt aan de voet van de Westerdijk in Medemblik, vlak bij meelmolen De Herder. Vroeger verbleef de poortwachter van Medemblik hier, en het was zijn verantwoordelijkheid om de poorten van de stad te sluiten bij onraad. Nu is dat wel anders: de poort van de eterij staat altijd wagenwijd open voor elke gast. Je kunt er terecht voor een heerlijke kop koffie en thee, huisgemaakt gebak en pannenkoeken met meel uit de molen! 

Met dagverse streekproducten uit omliggende gebieden bereidt chef Marco tevens heerlijke lunchgerechten voor je. Ideaal te combineren met een fietstocht of wandeling door de groene omgeving. En heb je iets te vieren? Dan is Het Poorthuys ook uitermate geschikt voor je feestje of diner. Ontdek het zelf!

Je bent van harte welkom bij Eterij Het Poorthuys!

Restaurants near Eterij Het Poorthuys