Hof van Aragon

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

Ontbijtbuffet in Lier

9.6
Perfect • 60 reviews
Hof van Aragon
Lier (366km)
Sold: 580
€24
€16,90

Summary

Geniet van een uitgebreid ontbijtbuffet in Lier bij het Hof van Aragon: laat je verrassen door de kwaliteit en diversiteit van het buffet

Availability

2
people

Highlights

  • Start je dag goed met een heerlijk ontbijtbuffet
  • Geniet van een uitgebreid assortiment aan verse producten
  • Laat je verrassen door de kwaliteit en diversiteit van het buffet
  • Geschikt voor zowel hotelgasten als niet-hotelgasten
  • Beleef een ontspannen ochtend in de oude, Lierse stadsbuurt
  • Ontdek waarom Hof van Aragon al sinds 1963 een geliefde bestemming is
  • Ga voor een gezellig begin van de dag met je favoriete gezelschap
  • Ook geldig in het weekend!
  • Er wordt bij het ontbijt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

The fine print

  • Valid from moment of purchase until 16 May 2025
  • Questions about this deal? Call: 011 / 96 07 39 or send a WhatsApp message to: 011 96 07 39

Photos

Location

Hof van Aragon
Aragonstraat 6, 2500 Lier
366 km from Le Havre
0km from train station

Reviews

9.6
Perfect
60 reviews
J.
Mr. J. Raets
N.
Ms. N. Amelinckx
tip top ! en vriendelijke dame ,we gan zeker terug !
E.
Mr. E. Taelman
Net zoals vorige keer was het een heel aangename setting. uitgebreid ontbijt en vriendelijke bediening.

Restaurant information

Hof van Aragon, opgericht in 1963 in de historische stadsbuurt van Lier, biedt een unieke combinatie van historie en moderne gastvrijheid. Het pand, oorspronkelijk bekend als 'Sint Joris', huisvest nu een prachtige grote zaal aan de Aragonstraat nummer zes. In de nabijgelegen Mosdijk bevindt zich het Maegdenhuys, een voormalig weeshuis voor meisjes dat nu is omgebouwd tot een modern hotel. Een bijzonder detail: in 1496 brachten Filips de Schone en Johanna van Castilië hier hun huwelijksnacht door.

Het Hof van Aragon is een echt familiebedrijf en onderdeel van de Rastelli Groep. Met meer dan een eeuw ervaring in Herentals, Diest, Heist-op-den-Berg en Tervuren, garandeert de Rastelli Groep een gastvrij en verzorgd verblijf, gekenmerkt door persoonlijke service.

Bezoek Hof van Aragon en ervaar zelf de unieke mix van historie en gastvrijheid.

Restaurants near Hof van Aragon