Speelparadijs Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

Wandelarrangement De Groote Scheere + koffie + gebak + midgetgolfen + pannenkoek/pizza + drankje

9.4
Perfect • 15 beoordelingen
Speelparadijs Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden
Coevorden (581km)
Verkocht: 259
€27,20
€17,50

Summary

Wandeltocht De Groote Scheere bij Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden: incl. koffie, gebak, gps-route vanaf het Cowboy & Indianen speelreservaat, midgetgolfen, pannenkoek of pizza én frisdrank of sapje

Availability

2
personen

Highlights

  • Compleet wandelarrangement in Coevorden
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Bij aankomst geniet je van een kop koffie en gebak
  • Vervolgens ga je op pad met een gps-wandelroute op je telefoon
  • Ontdek het prachtige Landgoed De Groote Scheere, de schitterende natuur en De Poort van Drenthe
  • Inclusief entree voor een potje midgetgolfen
  • Bij terugkomst geniet je van een pannenkoek of pizza, softijsje en frisdrank of sapje
  • Ga bijvoorbeeld voor een pannenkoek met stroop of een pizza tonijn
  • Het perfecte uitje tijdens de fijne lentedagen!
  • Neem gezellig je wandelmaatje mee en beleef een heerlijke dag
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Het start- en eindpunt van het wandelarrangement is bij Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden (Monierweg 2)

The fine print

  • Honden zijn op locatie niet toegestaan (de wandelroute is wel geschikt voor honden)
  • Het start- en eindpunt van de wandeling is bij het Cowboy & Indianen speelreservaat (Monierweg 2 Coevorden)
  • entree tot de (indoor)speeltuin is niet inbegrepen
  • Vragen over de deal? Bel: +31208089263 of WhatsApp met: +31208089263

Photos

Location

Speelparadijs Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden
Monierweg 2, 7741 KT Coevorden
581 km van Le Havre
0km van treinstation

Meer info

De lentedagen komen er weer aan, en dat betekent: tijd voor een wandeling door de prachtige omgeving van Coevorden! Kom langs bij Speelparadijs Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden (Monierweg 2) voor een compleet wandelarrangement. Bij aankomst geniet je van een kop koffie en gebak. Vervolgens ga je vanaf het Cowboy & Indianen speelreservaat op pad met een gps-wandelroute op je telefoon. Ontdek het prachtige landgoed De Groote Scheere, de schitterende natuur en De Poort van Drenthe. Ben je uitgewandeld en heb je zin in nog een activiteit? Ga dan gezellig midgetgolfen. Om deze gezellige dag af te sluiten geniet je nog van een pannenkoek of pizza, een softijsje en een frisdrank of sapje naar keuze. Veel plezier!

Wandelarrangement 'Landgoed De Groote Scheere Wandeltocht'

  • Bij aankomst
    bij Speelparadijs Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden (Monierweg 2) krijg je een kop koffie, thee of cappuccino en appeltaart met slagroom of een plak cake
  • Wandeling
    met een gps-wandelroute op je telefoon ga je de prachtige omgeving verkennen, keuze uit 4,5 km, 7,5 km, 9,1 km, 10,3 km en 12,5 km 
  • Entree midgetgolfen
    voor of na de wandeling mag je nog een potje midgetgolfen
  • Bij terugkomst
    je geniet van een pannenkoek of pizza, een softijsje en een frisdrank of sapje naar keuze

Pannenkoek naar keuze

  • Pannenkoek met suiker en stroop
  • Pannenkoek met suiker, stroop en spek 

of

Pizza naar keuze

  • Pizza margherita (vegetarisch)
  • Pizza tonijn
  • Pizza quattro formaggi 
  • Pizza salami 

Reviews

9.4
Perfect
15 beoordelingen
J.
Dhr. J. Boelhouwers
Erg gezellig, mooie omgeving voor de wandeling, je krijgt veel voor je geldt. Wel wat chaotisch en eenvoudig, maar vriendelijke bediening. Eten was erg lekker. Midgetgolf was ook leuk. Prima voor jong en oud.
A.
Mevr. A. Bakker
We hadden een heel leuk en goed verzorgd arrangement met een kop koffie met taart, wandeltocht, minigolf en pizza of pannenkoek. Echt super verzorgd, heel aardig personeel en alles goed voor elkaar.
T.
Mevr. T. Noordenbos
Super leuk uitje, vriendelijk personeel. Heerlijke appeltaart, mooie wandeling, glow golf en pizza en ijsje waren heerlijk. Ook erg leuk voor kinderen. Binnen en buiten spelen, kleine kinderboerderij. Ook midgetgolf. Je kunt ook e chopper huren. Dus al met al leuk voor een dag plezier voor jong en oud!

Restaurant info

Landgoed De Groote Scheere is een prachtig historisch cultuurlandschap aan de N34, tussen Gramsbergen en Coevorden. Eeuwenoude zandpaden slingeren door het gebied en verbinden uitgestrekte weiden, akkers, bossen en houtwallen. Hier wandel je langs sfeervolle, rietgedekte boerderijen met karakteristieke luiken en geniet je van de rust en ruimte van het Drentse en Overijsselse platteland. Dankzij het landgoedversterkingsplan is het gebied verder verrijkt met nieuw bos, natuur en kilometers aan wandelpaden.

Het landgoed is een paradijs voor wandelaars en fietsers. Er zijn diverse routes voor jong en oud, waardoor bezoekers het afwisselende landschap op hun eigen tempo kunnen ontdekken. Maar er is meer te beleven: speel een potje midgetgolf tussen het groen of sluit je dag af met een heerlijke maaltijd. Geniet van een knapperige pizza, een ambachtelijke pannenkoek of gewoon een kopje koffie in een sfeervolle omgeving. Ontdek de gevarieerde natuur, de rijke historie en de bijzondere sfeer die Landgoed De Groote Scheere zo uniek maakt.

Kom langs en ervaar het zelf!

Restaurants near Speelparadijs Cowboy en Indianen Speelreservaat Coevorden