In den Bierbengel

Disponibilité
Informations
Photos
Localisation
Informations sur le restaurant

High beer of high wine + hapjes bij In den Bierbengel

9.5
Perfekt • 444 Bewertungen
In den Bierbengel
Leiden (427km)
Verkauft: 252
€35
€22,50

Résumé

Geniet van een heerlijke high beer of high wine bij In den Bierbengel: laat je verrassen met 4 heerlijke bieren óf wijnen inclusief bijbehorende hapjes

Disponibilité

2
Personen

Points forts

  • High wine of high beer bij In den Bierbengel
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Laat je verrassen tijdens een heerlijke proeverij
  • Geniet bij elk biertje of wijntje van een bijpassend gerecht
  • Er wordt gewerkt met verse seizoensproducten waardoor het menu regelmatig wisselt: jij proeft altijd iets nieuws!
  • Ideaal als uitje met je familie, vrienden of collega's
  • Sieh Dir hier die Bewertungen an
  • Ook geldig op zaterdag!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Conditions

Photos

Localisation

In den Bierbengel
Langebrug 71, 2311 TJ Leiden
427 km von Le Havre
1km vom Bahnhof

Mehr Info

Beleef een gezellig uitje met je geliefde, familie of vrienden tijdens een heerlijke high beer of high wine bij In den Bierbengel. Je geniet hier van 4 verschillende overheerlijke bieren of wijnen gepaard met verrukkelijke bijpassende gerechtjes aangepast op het seizoen. Laat je verrassen door een met zorg samengestelde proeverij!

High beer of high wine (voorbeeldmenu)

  • 4 wijnen of 4 bieren
  • Salade met gerookte heilbot
  • Soep van aardpeer
  • Pepersteak met puree en paddenstoelen
  • Notenkarameltaart

Commentaires

9.5
Perfekt
444 Bewertungen
K.
Frau K. Zwaan
lekkere biertjes met goed eten en zon wat wil je nog meer?
In den Bierbengel
Heerlijk niet waar! Leuk dat jullie genoten hebben.
S.
Frau S. Fu
super relaxed en lekker
In den Bierbengel
Fijn dat jullie het zo ervaren hebben, dat is de bedoeling. Tot een volgende keer!
J.
Frau J. Vankasterop
Vanmiddag met twee vriendinnen de high wine bij de Bierbengel gedaan. We kregen vier lekkere wijnen en verrukkelijke hapjes. Hele goede en vriendelijke gastvrouw. Het is zeker aan te bevelen. Het was heerlijk!
In den Bierbengel
Heel gezellig dat jullie er weer waren! En fijn dat we jullie weer hebben kunnen verrassen. Tot de volgende keer.

Infos zum Restaurant

Midden in het sfeervolle en historische Pieterskwartier ligt restaurant In den Bierbengel. Een gezellige huiskamer om met vrienden en familie te eten, wanneer je iets te vieren hebt of gewoon lekker wilt bijkletsen. De menukaart wisselt met de seizoenen mee. 

Je geniet hier van pure, verfrissende smaken van de mediterraanse keuken. Geen gedoe op je bord, maar eerlijk eten dat met passie voor je wordt bereid. De enthousiaste bediening zorgt ervoor dat het je aan niets ontbreekt.

Ervaar de historie en geniet bij In den Bierbengel!

Restaurants à proximité de In den Bierbengel