Geniet van een heerlijke 2-gangen keuzelunch bij De Knapenhoeve: eventueel te combineren met een compleet wandel- of fietsarrangement met warme drank en gebak
Verkocht: 49
Verkocht: 137








Maak kennis met De Knapenhoeve in Veulen! Hier geniet je van een heerlijke 2-gangen keuzelunch. Wil jij optimaal genieten van een dagje uit? Kies dan voor het complete wandel- of fietsarrangement. Je wordt hartelijk ontvangen met een kopje koffie, thee of cappuccino en lekkere appeltaart. Verken aan de hand van een routekaart de omgeving van Veulen en de 'driehoek' tussen Venray, Deurne en Horst aan de Maas! Bij terugkomst staat er een verrukkelijke 2-gangen keuzelunch voor je klaar. Beleef een heerlijke dag!
2-gangenlunch
Voorgerecht
Hoofdgerecht
Wandel- of fietsarrangement
Nico en Yvonne Knapen wonen samen met hun kinderen al een aantal jaren op De Knapenhoeve in Veulen. Voorheen was het een rundveehouderij, maar in 2019 is de jongveestal omgebouwd tot een gezellige horecagelegenheid. In de omgeving van Veulen zijn diverse prachtige wandel- en fietsroutes, waarvan de meeste routes ook langs De Knapenhoeve komen. Onder het genot van een kopje koffie kom jij hier weer helemaal tot rust.
Wil je langer genieten van de natuur rondom De Knapenhoeve? Zet je tentje, caravan of camper dan neer op een van de mooie kampeerplaatsen en beleef een heerlijke tijd. Daarnaast kun je bij De Knapenhoeve terecht voor vergaderingen, feestjes, (zakelijke) lunches, unieke wandel- en fietsarrangementen en meer.
Wees welkom bij De Knapenhoeve!
De camping van De Knapenhoeve is 7 dagen per week geopend. Aankomst is mogelijk op donderdag t/m zondag. Bekijk hier de actuele openingstijden van de horecagelegenheid.