Hof van Huijbers

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

Uitgebreide lunchplank bij Hof van Huijbers

Erg populaire deal
9.8
Perfect • 478 beoordelingen
Hof van Huijbers
Mierlo (33km)
Verkocht: 567
€21,95
€15,95

Summary

Geniet van een goedgevulde lunchplank vol heerlijke hapjes bij Hof van Huijbers: smul van diverse broodjes, soep en meer

Availability

2
personen

Highlights

  • Geniet van een heerlijke uitgebreide lunchplank bij Hof van Huijbers
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Met verse producten in hun puurste vorm
  • Neem plaats op het dakterras met uitzicht over de prachtige velden en boomgaard
  • Of geniet binnen bij de haard van je lunchplank
  • De perfecte uitvalsbasis voor tijdens je wandeling of fietstocht
  • Zie hier de lovende recensies
  • Gemakkelijk bereikbare locatie aan de rand van Mierlo
  • Beleef een gezellige middag met je favoriete gezelschap
  • Ook geldig in het weekend!

The fine print

  • Reserveren:
  • reserveer met ten minste 2 vouchers (1 voucher is geldig voor 1 persoon)
  • Er kan geen rekening worden gehouden met allergieën of (di)eetwensen
  • Vragen over de deal? Bel: +31 88 205 05 05 of WhatsApp met: +31 88 205 05 05

Photos

Location

Hof van Huijbers
Bekelaar 20, 5731 PG Mierlo
33 km van België
2km van treinstation

Meer info

Voel je welkom bij Hof van Huijbers! Jij geniet hier van een goedgevulde lunchplank. Smul van heerlijke gerechtjes met jouw favoriete gezelschap. Jij beleeft een gezellige middag in het sfeervolle restaurant van Hof van Huijbers, met uitzicht over de velden en kersenboomgaard vanaf het dakterras.

Lunchplank (voorbeeld)

  • Kleine soep
  • Chorizokroket
  • Belegd broodje kipsalade
  • Belegd broodje zalm
  • Belegd broodje brie
  • Huisgemaakt dessert met crumble

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Reviews

9.8
Perfect
478 beoordelingen
D.
Mevr. D. Vermeulen-Strijbosch
Heerlijk last minute gereserveerd voor een lunchplank vol lekkers 👍
M.
Mevr. M. Tissen- Van Gijn
Gezellige binnenkomst. Vriendelijk personeel. De deal zag er erg gezellig en lekker uit. En dit was ook het geval. De huisgemaakte doperwtensoep was een super start en ook de muffin met pompoen en geitenkaas was erg lekker! Een lekkere lunch en deal dus!
M.
Mevr. M. Quaedackers
Altijd prima verzorgd, Jammer dat ze ophouden, veel succes in de toekomst 🌸

Restaurant info

Voor verse producten in hun puurste vorm moet je bij Hof van Huijbers in Mierlo zijn. Ontdek het uitgebreide assortiment in de winkel met dagverse asperges en gerelateerde producten zoals ham, eieren, wijn, krieltjes, aspergekroketten, asperge-ijs, aspergekaas en nog veel meer! Tijdens het kersenseizoen geniet je hier van zoete kersen, inclusief het lokale Mierlose Zwarte ras en de huisgemaakte kersen- en aardbeienjam. 

Neem ook eens plaats in het gezellige en sfeervolle restaurant voor een heerlijke lunch, kop koffie met vers gebak of een gezonde smoothie. Het restaurant biedt een prachtig uitzicht over de velden en kersenboomgaard vanaf het dakterras. Iets te fris op het terras? Zoek dan een plekje in de knusse ruimte binnen bij de haard. Het is de perfecte uitvalsbasis voor een tussenstop tijdens je wandel- of fietstocht of gewoon voor een gezellige middag met je geliefden.

Wees welkom en ontdek de smaak van het seizoen bij Hof van Huijbers!

Momenteel is de winkel van Hof van Huijbers gesloten.

Restaurants near Hof van Huijbers