Hotel Aardenburg & Sportcafé 't Hoekje

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

2-gangen keuzelunch

8.7
Uitstekend • 6 beoordelingen
Hotel Aardenburg & Sportcafé 't Hoekje
Aardenburg (308km)
Verkocht: 17
€15,30
€8,95

Summary

Geniet van een heerlijke 2-gangen keuzelunch bij Hotel Aardenburg: bij het hoofdgerecht keuze uit burgers, pistolets en uitsmijters

Availability

2
personen

Highlights

  • Heerlijke 2-gangen keuzelunch
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Keuze uit burgers, pistolets en uitsmijters
  • Wat dacht je bijvoorbeeld van tomatensoep en een pistolet met zalm?
  • Of ga voor de soep van de dag en een kipburger
  • Keuze uit vlees, vis en vegetarisch: er is voor ieder wat wils
  • Neem plaats in het sfeervolle restaurant van het hotel
  • Kom langs met een vriend(in) en geniet samen van een heerlijke middag
  • Zie hier de lovende recensies
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

The fine print

    Photos

    Location

    Hotel Aardenburg & Sportcafé 't Hoekje
    Kaai 31, 4527 AE Aardenburg
    308 km van Le Havre
    13km van treinstation

    Meer info

    Voel je welkom bij Hotel Aardenburg. Bij het sfeervolle restaurant van het hotel schuif je aan voor een heerlijke 2-gangen keuzelunch. Bij het hoofdgerecht kies je uit malse burgers, smakelijke pistolets en lekkere uitsmijters. Elk gerecht wordt bereid met verse ingrediënten. Zo weet je zeker dat je geniet van een verrukkelijke lunch. We wensen je alvast smakelijk eten!

    2-gangenlunch

    Voorgerecht

    • Tomatensoep 
    • Soep van het moment

    Hoofdgerecht

    Burgers:

    • Single burger 
    • Triple burger 
    • Double burger 
    • Chicken thigh burger 
    • American crunchy filetburger 

    Pistolets: 

    • Ribburger 
    • Filet americain 
    • Gezond 
    • Zalm 
    • Krabsalade 

    Uitsmijters:

    • Ham 
    • Ham en kaas 

    Reviews

    8.7
    Uitstekend
    6 beoordelingen
    S.
    Mevr. S. Verduyn
    Zeer lekker en voldoende gegeten. Ribbetjes en surinaamse bami waren zeer lekker.
    S.
    Mevr. S. De Maillie
    de gastheer ligt alles netjes toe. het eten was super! Complimenten aan de kok. Voor herhaling vatbaar.
    R.
    Dhr. R. Riemi
    Heerlijk gegeten. De Surinaamse bami is een aanrader. Ook spareribs zijn prima. Vriendelijke bediening. We komen zeker terug.

    Restaurant info

    Geniet van een fijne overnachting bij Hotel Aardenburg, een knus hotel in Zeeland. Het hotel is opgezet door Dankert en Sharrella, twee mensen met verschillende achtergronden, maar met dezelfde passie voor gastvrijheid. Je verblijft in sfeervolle en schone kamers met moderne voorzieningen en het hotel biedt alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf.

    Hier zul je gegarandeerd genieten van een heerlijk verblijf vol heerlijke gerechten bij Sportcafé 't Hoekje, een mix van Amsterdamse en Caribische invloeden én Zeeuwse rust. Of je nu binnenstapt voor een praatje, een koud biertje, een goede maaltijd of een ontspannen minivakantie: Dankert en Sharrella zorgen ervoor dat je met een glimlach vertrekt (én natuurlijk weer eens terugkomt!).

    Tot snel bij Hotel Aardenburg & Sportcafé 't Hoekje!

    Restaurants near Hotel Aardenburg & Sportcafé 't Hoekje