Geniet van een Spaanse (2-gangen)lunch naar keuze bij Sol el Luna: proef een mini-salmorejo, pan con tomate of huevos rotos
Verkocht: 2
Verkocht: 0
Verkocht: 0












Zin in een Spaanse (2-gangen)lunch? Bij Sol el Luna proef je de zonnige smaken van Spanje met een lunch naar keuze. Ga voor El Mediodía met mini-salmorejo en een bocadillo, kies La Huerta met pan con tomate en een frisse salade of pak uitgebreider uit met El Fogón. Daarbij geniet je van 2 gangen met huevos rotos en crema catalana. Alvast smakelijk eten!
(2-gangen)lunch naar keuze
El Mediodía
La Huerta
El Fogón
Met een prachtige ligging in De Pijp is Sol el Luna de ideale hotspot voor elke Amsterdammer of (dag)gast. Waar je ook zin in hebt, je vindt het allemaal op de ruime menukaart! Begin je dag bijvoorbeeld met een luxe ontbijt, strijk neer voor een uitgebreide lunch tijdens het shoppen door, sluit je dag af met een overheerlijk diner of plof neer in de zaak voor een fijne borrel.
Bij Sol el Luna vind je traditionele, innovatieve gerechten, allemaal met passie bereid door de chef en zijn team. Eten, smaak en sfeer komen hier samen om een onvergetelijke ervaring te creëren voor elke gast. Zien ze je snel?
Je bent van harte welkom bij Sol el Luna!